Eventowe

Mój prywatny piłkarz

Mój synek, zagorzały piłkarz, po zajęciach w szkółce piłkarskiej. Jedno z tych zdjęć zostało wyróżnione w konkursie i otrzymaliśmy piłkę w nagrodę.

Fotograf Piła, fotografie dzieci w Pile, Złotowie, Chodzieży, fotograf ślubny, zdjęcia ze ślubu. Zadzwoń i dowiedz się o kosztach i wolnych terminach. Marian Cabański tel. 609 943 276

Suknie ślubne salonu „Julia” z Piły

Reportaż fotograficzny z imprezy, tym razem pokaz Salonu Sukien Ślubnych „Julia” z Piły zorganizowany w restauracji Calabria w Trzciance. Pełny reportaż TUTAJ.

Oferuję obsługę fotograficzną imprez w Pile, Trzciance, Złotowie, Wałczu i okolicach, wszystkie fotografie obrobione, w rewelacyjnej jakości, do wykorzystania w albumach, katalogach, internecie. Fotografie Marian Cabański – tel. 609-943-276.

Fabryka Fotografii – wernisaż na roczek

Fotografia w Pile i w regionie – reportaże z imprez firmowych, z wydarzeń kulturalnych, ze spotkań biznesowych. Dzięki doświadczeniu i doskonałemu sprzętowi, szerokiej gamie obiektywów mogę zapewnić wykonanie profesjonalnej relacji fotograficznej z dowolnej imprezy.  Fotograf Marian Cabański (Piła).