Pejzaże

Piła w nocy – Fotografia artystyczna

Krótki spacer po Pile po zmierzchu. Udałem się na jeden z nowooświetlonych mostów, silne lapmy oślepiają nawet nadjeżdżających kierowców, trochę prześwietlają zdjęcia, ale coś wyszło. Później udałem się na dworzec, dopisało mi szczęście i pociag towarowy wprost wjechał mi w kadr tworząc długie smugi.

Dodałem kilka nowych fot, tym razem byłem przy samolocie na Okrzei, obok przy Wojska Polskiego. Później przy rondzie Jana Pawła II sfociłem pomnik Staszica „od tyłu”.

Fotografia Piła – Marian Cabański – tel. 609-943-276 Copyright 2012 Wszelkie prawa do fotografii w portfolio zastrzeżone.

Jesienny spacer – fotografia rodzinna

Fotografia rodzinna, portrety rodzinne, niezależnie od pogody można zamówić profesjonalne portrety rodzinne, to doskonała pamiątka na wiele lat, możliwość wykonania dużych odbitek, fotoobrazów, na płótnie, za szkłem akrylowym, a także pamiątkowe albumy, fotoksiążki, a nawet fototapety. Fotograf Piła Marian Cabański – tel. 609-943-276. Zadzwoń i umów się na fotosesję.

Ikar, czyli motolotniarz na tle zachodzącego słońca

Podziwiając kolejny piękny zachód słońca z mojego balkonu dostrzegłem postać motolotniarza wlatującą na tło słońca i fantazyjnych wzorów chmur. Sięgnąłem po aparat, choć słońce było ciut za wysoko, paliło za mocno i motolotniarz odleciał. Byłem rozczarowany. Tego dnia miałem jednak farta, kiedy słońce zaczęło się chować za chmury, motolotniarz powrócił na to tło i zrobiłem serię fotografii. Prezentowane powyżej wydają mi się najlepsze.

Ale te zdjęcia mają swój ciąg dalszy. Jakimś cudem zauważył je twórca plakatu w warszawskim teatrze i jedna z fotografii posłużyła za plakat. Zostaliśmy nawet zaproszeni na premierę.

Drzewo życia

Film „Drzewo Życia” wywarł na mnie ogromne wrażenie, choć zupełnie czegoś innego się spodziewałem. Kadry z tego filmu często do mnie powracają, może dzięki temu zatrzymałem się na chwilę w pędzie życia, aby kontemplować się urokiem tego niepozornego drzewka.

Zimowe morze

Fotografia w Pile, przyjmuje zlecenia na fotografię ślubną, a także komercyjną tj. foto produktów lub firm, imprez firmowych w Pile i w regionie. Fotograf Marian Cabański (Piła).