Ślubne

Film ślubny Magdaleny i Adriana – wideofilmowanie

Realizacja filmu ze ślubu i wesela w sposób profesjonalny lub artystyczny! Posiadam doświadczenie telewizyjne oraz dziesiątki rekomendacji od par, które zdobyłem przez 5 lat działalności. Najwyższej jakości nagrania przy użyciu lustrzanek dslr pozwalają osiągnąć wspaniałe efekty – rozmyte tło, niespotykaną ostrość na szczegółach. A filmowanie z użyciem stabilizatora pozwala robić długie ujęcia w ruchu, na których obraz wygląda płynnie i żywo. Indywidualne podejście do każdego reportażu ślubnego, bo każdy ślub jest inny, każda para jest wyjątkowa. Kamerowanie wesela to coś więcej niż zwykły reportaż z tej uroczystości. Bardzo ważna dla mnie jest współpraca z Parą Młodą, realizuję ich oczekiwania oraz staram się zaproponować własne rozwiązania.

Każdy film ślubny ma swoją własną dynamikę, na jednym zobaczycie szybko zmieniające się ujęcia, na innym spowolnione. Do tego dopasowane utwory muzyczne, przejścia i efekty. Ten ślub odbył się w Skrzatuszu, przepięknym zabytkowym kościele. Wesele filmowałem w Jabłonowie w okolicy Piły – gdzie znajduje się sala na 200 osób. Kamera towarzyszyła Młodej Parze od przygotowań (fryzura, makijaż), droga do kościoła, fantazyjne bramy ustawione przez sąsiadów, oczywiście podczas całej mszy (posiadam wymaganą licencję na filmowanie w kościołach), na imprezie weselnej do godziny 1 w nocy. Kamerzysta na wesele piła do świetny wybór, jeśli chcecie uwiecznić ten jedyny dzień.

Miał Być Ślub – Agata Lili Marchel

Sesja zdjęciowa prezentująca modelkę i suknię ślubną, można by nazwać „Miał Być Ślub”, bo podczas sesji wszyscy przechodzący ludzie pytali „A gdzie Pan Młody?”. Sesja bardzo twórcza, wykorzystaliśmy wiele miejsc w Pile, gdzie nikt jeszcze nie robił zdjęć, zdążyliśmy też wyjechać za miasto i w polu zboża zrobić kilka ujęć, niestety chmury zepsuły trochę zachód. Byliśmy też na pilskim dworcu kolejowym, tu choć już kilka sesji widziałem, myślę, że udało się uzyskać coś nowego. Fotograf Piła zapraszam na sesje zdjęciowe. Zajmuje się artystyczną fotografią ślubną w Pile, Złotowie, Chodzieży, Wałczu, a także Poznań, Bydgoszcz i nawet reszta Polski.

2012 Copyright
Modelka: Agata Lili Marchel
Make-up & hair: Paula Zielińska
Suknia: Salon Mody ślubnej „Julia” w Pile
Fotograf: Marian Cabański

Sylwia i Michał – foto i video ślub w Pile

Joanna Wnuk – fotograf i Marian Cabański – filmowiec. Kompleksowa usługa fotograficzna i filmowa na ślubie w Pile. Zamawiając tutaj usługę kompleksowo masz pewność, że pracę wykonają ludzie z odpowiednim doświadczeniem, sprzętem i są to fachowcy w swoich dziedzinach. Maksymalnie może nas pracować 2 kamerzystów i 2 fotografów,  a minimalnie jeden kamerzysta i jeden fotograf – nie ma możliwości, aby te dwie usługi wykonała jedna osoba, to byłaby totalna amatorszczyzna.

Fotografia ślubna w Pile i okolicy do 100km dojazd w cenie. Fotosesja ślubna w dzień ślubu lub polecamy innego dnia, aby mieć więcej czasu i nie martwić się, że suknia się ubrudzi, a fryzura może się rozpaść. Na sesję ślubną proponujemy szereg pięknych miejsc, od polskiego morza, poprzez parki, pola, po miejskie scenerie, industrialne lub romantyczne, w dzień jak i w nocy. Ślubne reportaże fotografujemy w najczęściej w Wielkopolsce (Piła, Poznań, Złotów, Budzyń, Krajenka), ale coraz częściej wyjeżdżamy na zlecenia do dużych miast (Poznań, Bydgoszcz, Gdańsk, Warszawa, Lublin). Proponujemy zapis wszystkich obrobionych fotografii na pięknie wydanym dysku dvd w jakości do druku, a także od razu pomniejszone do internetu.

Monika i Ronald – fotografia ślubna w Złotowie

Wspaniała Para Młoda Monika i Ronald przyjechali na ślub z Holandii, mieliśmy tylko godzinę na sesję przed uroczystością. Najbardziej podobają mi się fotografie z welonem.

Sesja zdjęciowa ślubna odbyła się w Złotowie na godzinę przed ślubem. Ślub w przepięknym kościele, gdzie zrobiłem kilka ujęć ultraszerokokątnym obiektywem, idealnie się do tego nadawał.

Suknie ślubne salonu „Julia” z Piły

Reportaż fotograficzny z imprezy, tym razem pokaz Salonu Sukien Ślubnych „Julia” z Piły zorganizowany w restauracji Calabria w Trzciance. Pełny reportaż TUTAJ.

Oferuję obsługę fotograficzną imprez w Pile, Trzciance, Złotowie, Wałczu i okolicach, wszystkie fotografie obrobione, w rewelacyjnej jakości, do wykorzystania w albumach, katalogach, internecie. Fotografie Marian Cabański – tel. 609-943-276.