O FIRMIE

Aby zapewnić obsługę na wielu poziomach i dla bardzo zróżnicowanych klientów – od zakładów produkcyjnych po indywidualnych klientów ślubnych nie był bym w stanie wszystkiego zrobić bez zgranego i profesjonalnego zespołu. W zależności od formy zlecenia dobieram odpowiednich profesjonalistów.

Marian Cabański – zajmuje się fotografią oraz produkcją filmów video. Ukończyłem szkołę filmową na wydziale reżyserii. Jednak duże przedsięwzięcia filmowe to nie dla mnie, spełniam się przy produkcji filmów promocyjnych, produkcji tv, oraz ostatnio coraz więcej podczas reportaży ślubnych. Pracowałem przez lata dla telewizji Tv Asta dla której filmowałem i montowałem programy telewizyjne „MotoWizja”, „Porcja Stylu”, „Tylko Dla Kobiet”, „Dom i Ty” oraz reklamy i filmy promocyjne. Pracowałem także dla telewizji TVP jako reporter.

Magdalena Magdzińska – moja prawa ręka, organizuje czas, zlecenia, umawia klientów, wszechstronnie utalentowana – potrafi zrobić dobre fotografie, stanąć za kamerą, oświetlić plan blendą, zadbać o wizerunek – z wykształcenia specjalistka ds reklamy.

Specjaliści z którymi współpracuje

Producenci

Magdalena Awrejcewicz

Wizaż

STYLOVE Anna Piwowarczyk

Marta Make-Up Artist

Fotografowie

NICEART Joanna Wnuk

Ewa Gondor

Filmowcy

FORMELLASTUDIO Marcin Formella

ZDUNEKSTUDIO Przemysław Zdunek

Wojciech Zeszot

Studio dźwiękowe

MUSICRECORDS Radosław Szulc

Zespoły

SLOVIANSKY

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *